З Днем народження, Альма - матер!

18.09.2014
За багаторічною традицією кожного третього четверга у вересні велика родина Шевченкового університету відзнвчає День своєї славетної Альма-матер. Цього року університету виповнилося 180! Тож 18 вересня до Актової зали КНУ були запрошені представники всіх поколінь тих, хто у той чи інший спосіб пов"язав з ним свою долю. Прийшли випускники минулих років - відомі люди, викладачі і співробітники- ветерани, сьогоднішні наставники молоді та їхні нинішні вихованці. Обійми, рукостискання, привітання і навіть сльози на очах присутніх передавали всю гаму почуттів. У такій атмосфері відбувся святковий концерт, переважна частина номерів якого була присвчена історії Ураїни і університету та з творів високого папріотичного звучання. Таким же по тональності був і виступ ректора університету Леоніда Губерського. Він тепло привітав присутніх з ювілейною датою, відзначив великий загальний внесок усіх у високий рейтинг нашого вишу і закликав єднатися у непростий час випробувань для нашої країни задля збереження її неподільноті і суверенітету. У концерті взяли участь творчі гості : зведений хор Вільнюського університету з Литви, відомий і популярний квартет "Гетьман", студенти Інституту музики імені Глієра.