Зустріч з делегацією Норвегії

01.09.2014
В Україні з робочим візитом перебуває делегація Королівства Норвегія, яку очолює міністр закордонних справ Борге Бренде. У ході візиту делегація зокрема відвідала Київський національний університет імені Тараса Шевченка, де її прийняв ректор університету академік Леонід Губерський. Леонід Васильович тепло привітав гостей і висловив задоволення від успішної співпраці КНУ імені Шевченка з Університетом Нурланда (м. Буда, Норвегія), що триває вже 5 років. Він також відзначив, що розцінює візит поважних гостей як підтримку України в тяжкий період боротьби за збереження її суверенітету. Борге Бренде відзначив, що для нього висока честь перебувати в історичній будівлі Університету, де вже два століття сіють розумне, вічне, добре. Він підкреслив, що в університетського колективу дуже цікаве завдання, даючи освіту, бути на прямому зв'язку з молоддю, знати її думки і настрої, особливо в такі складні історичні моменти. На що ректор відповів, що і в сьгоднішніх зустрічах зі студентами, а він провів їх на кількох факультетах, сповна відчув піднесення патріотичного духу, бажання молоді у прийнятний спосіб допомогти державі. Міністр висловив надію, що саме сила знань і мудрість допоможе вирішити ситуацію, що склалася на Сході України і запевнив у щирій дружбі з боку норвезького народу. В залі Вченої Ради відбулася зустріч норвезької делегації зі студентами кількох факультетів КНУ імені Тараса Шевченка, де в цікавій дискусії йшлося про сучасну освіту, європейські перспективи та місце в них України.