Вітаємо першокурсників факультету психології!

29.08.2014
29 серпня на факультеті психології відбулася посвята першокурсників у студенти. Майбутніх психологів привітали почесні гості свята академік Національної академії педагогічних наук України, директор Інституту соціальної та політичної психології Микола Миколайович Слюсаревський і академік Національної академії педагогічних наук України Сергій Дмитрович Максименко. Вони наголосили на тому, наскільки велика кількість людей нині потребує високопрофесійної психологічної допомоги у зв’язку з їхньою участю у бойових діях. Студентам побажали сили, наснаги та натхнення в навчанні та роботі. А вручення студентських квитків, що проводив декан факультету професор Іван Васильович Данилюк, було пов’язане з багаторічною традицією: студенти при врученні повинні були голосно вимовити слово, яке вони хотіли б зробити девізом власних років навчання.