"Рівень університету визначають абітурієнт і роботодавець": публікація в газеті "Голос України"

12.08.2014
Цього року Київський національний університет імені Тараса Шевченка за рейтингом британської компанії QS World University Rankings увійшов до 500 кращих вищих навчальних закладів світу. Під час складання рейтингу враховуються, зокрема, активність і якість науково-дослідницької діяльності, рівень викладання, кар'єрний потенціал, міжнародна діяльність, думка роботодавців. Про рівень ВНЗ свідчить і кількість абітурієнтів, які бажають у ньому навчатися. Нині до приймальної комісії університету вже подали заяви понад 43 тисячі випускників шкіл.

Про те, як проходить вступна кампанія та в чому її особливість, "Голосу України" розповів ректор КНУ академік Л. В. Губерський.

"Голос України", №152 (5902) від 12.08.2014