Нарада у Приймальній комісії

15.07.2014
15 липня 2014 у Приймальній комісії КНУ імені Тараса Шевченка відбулася нарада з викладачами – членами екзаменаційних та фахових атестаційних комісій. Голова Приймальної комісії ректор університету Леонід Губерський у своєму виступі наголосив, що цьогорічна вступна кампанія має свої особливості, пов’язані передусім з непростою ситуацією в Україні у зв’язку з анексією Криму та неоголошеною війною на сході країни. Це породжує багато нештатних ситуацій та вимагає від усіх працівників приймальної комісії і інших співробітників та служб університету максимуму зібраності, уважності й ініціативності в роботі. Він окреслив й інші особливості цьогорічної вступної кампанії. Основними завданнями ректор вважає забезпечення максимальної ( у межах встановлених правил) прозорості всієї процедури проведення вступних екзаменів і зарахування на навчання. Він закликав до максимальної уважності при перевірці, оцінюванні письмових робіт та внесенні інформації до бази ЄДБО та до неухильного дотримання «Положення про Приймальну комісію Київського національного університету імені Тараса Шевченка», зокрема при проведенні процедури шифрування письмових екзаменаційних робіт.