Делегація геологічного побувала в Амстердамі

09.07.2014
Делегація КНУ у складі завідувача кафедри геоінформатики М.А. Якимчука, наукового співробітника геологічного факультету, заступника начальника відділу міжнародного співробітництва О.І. Меньшова, асистента кафедри геофізики А.П. Тищенка взяли активну участь у роботі 76-ї конференції та виставки Європейської Асоціації Геонауковців та Інженерів, що цього року відбувалася в Амстердамі. Були представлені доповіді, що стосуються найсучасніших розробок наших фахівців у галузі геофізики. Учасниками заходу стали близько 7000 представників університетів, наукових та виробничих організацій з усього світу. Провідні міжнародні організації Шелл, Шлюмберже, Геософт та інші представили свої нові розробки з пошуку та розвідки нафти і газу, програмне забезпечення з обробки та інтерпретації геофізичних полів. У ході низки зустрічей було досягнуто домовленостей з комерційним директором компанії Геософт Уейном Хіггінсом про передачу ліцензованого програмного забезпечення для навчання наших студентів-геологів. Обговорювалися питання інтернаціоналізації, можливості спільних публікацій у провідних наукових журналах, залучення провідних фахівців до редколегії Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Геологія.