Турнір з більярду, присвячений Дню Конституції України

07.07.2014
29 червня у більярдному клубі „ПРОМЕНАДА” відбувся турнір КНУ імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників з більярду „Вільна піраміда”, присвячений Дню Конституції України.

Переможцем турніру став О. О. Безносюк (Військовий інститут), друге місце посів В. В. Цюра (юридичний факультет) і третє місце Р. Ю. Бобир (Військовий інститут).

Асоціація більярду Київського національного університету імені Тараса Шевченка висловлює велику подяку випускнику філософського факультету 1998 року Ярославу Чернишу та керівництву більярдного клубу „ПРОМЕНАДА” за спонсорську підтримку в організації змагання.

Історія більярду продовжується. П’ятий сезон завершиться в жовтні :
5.10 - І Кубок КНУ (комбінова піраміда);
19.10- V Чемпіонат КНУ (вільна піраміда), присвячений 180-й річниці відкриття університету.

Секретар асоціації більярду
Київського національного університету