Вручення дипломів магістра зразка 2014 року випускникам економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка

04.07.2014
26 червня 2013 р. о 13.00 в актовій залі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося урочисте вручення випускникам економічного факультету денної та заочної форм навчання дипломів магістра. Цього року дипломи магістра отримали 206 випускників, серед яких близько 33% з відзнакою.

Вручення дипломів магістра відбулося за такими спеціальностями:
- економічна теорія;
- менеджмент організацій;
- менеджмент інноваційної діяльності;
- облік і аудит;
- економічна кібернетика;
- міжнародна економіка;
- фінанси і кредит (за переліком магістерських програм): корпоративні фінанси; менеджмент державних фінансів; управління ризиками та страхування;
- банківська справа;
- економіка підприємства;
- прикладна економіка;
- екологічне підприємництво.

Зі щирими словами привітання виступив проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка, завідувач кафедри фінансів, д.е.н., професор Ігор Олексійович Лютий.

Від випускників 2014 року слова вдячності висловила випускниця спеціальності “Міжнародна економіка” Катерина Зюзь.

Вітаємо випускників економічного факультету!

Економічний факультет