Випускний в Інституті біології

02.07.2014
30 червня 2014 року близько двохсот студентів ННЦ «Інститут біології» стали дипломованими фахівцями.

Урочистий захід відкрила директор ННЦ «Інститут біології» професор Л. І. Остапченко. Вона зазначила, що в такий тривожний для нашої країни час кожен з тут присутніх має, передусім, пам’ятати про звання «випускник Київського університету» і гідно нести знання та розуміння, здобуті в alma mater. Від імені адміністрації Університету випускників привітав проректор з міжнародних зв’язків професор П. О. Бех.

Також привітати молодих колег прийшли знамениті випускники: академік Я. Б. Блюм, член-кореспондент НАН України С. О. Костерін та професор В. П. Поліщук, який нагадав випускникам фрагмент твору Л. Керролла «Аліса в задзеркаллі», і побажав їм постійного руху, — адже, як було сказано у творі, чим швидше біжиш, тим повільніше минає час.

Дорогі випускники, наснаги Вам, впевнених кроків у професійному житті та особистого щастя під мирним небом України.

Професорсько-викладацький склад
ННЦ «Інститут біології»