Науково-практична конференція «Україна сьогодні: виклики для економіки та державності»

26.06.2014
26 червня в приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася науково-практична конференція «Україна сьогодні: виклики для економіки та державності», ініційована Інститутом стратегічних оцінок при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.
Під час заходу, що приурочений до 20-річчя президентських виборів у 1994 році, відбулася презентація книги «НеЗалежна економіка України». Учасники конференції обговорили комплекс злободенних проблем, що стосуються перспектив і шляхів економічного відродження країни, демократизації суспільства, децентралізації державного управління, проведення інституційних реформ, інтеграційного вибору України.