У КНУ розпочав роботу «Гумбольдт Колег»

13.06.2014
12 червня 2014 року у КНУ відбулося відкриття міжнародної конференції «Гумбольдт Колег» на тему «Освіта та наука, їхня роль в соціальному та індустріальному прогресі суспільства», організованої спільно з Фондом А. фон Гумбольдта та посольством ФРН в Україні до 180-ї річниці нашого університету. З вітальним словом до учасників «Гумбольдт Колег» звернувся посол ФРН в Україні доктор Крістоф Вайль. Також привітали гумбольдтіанців перший проректор О. К. Закусило, проректор з наукової роботи С. А. Вижва, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) П. О. Бех. Олег Каленикович Закусило наголосив на тій важливій ролі, що її відіграли німецькі вчені у становленні української науки та освіти, зокрема й у Шевченковому університеті. На науковому форумі, що триватиме до 15 червня, гумбольдтіанці, вчені з різних країн Європи обговорюватимуть основні світові та українські тенденції розвитку науки й освіти.