Випускний вечір на факультеті навчання іноземних громадян

11.06.2014
Яскравим святом, що запам′ятається надовго, став випускний вечір для слухачів відділення доуніверситетської підготовки факультету навчання іноземних громадян. У теплий літній день, 4 червня 2014 року, у затишній залі ІПО зібралися представники близько 30 країн підвести підсумки навчального року, порадіти разом власним успіхам, щиро подякувати своїм викладачам та наставникам і, звісно, продемонструвати власні успіхи у вивченні української та російської мов.

Почуття щирої дружби та взаєморозуміння, сонячні спогади та щасливі усмішки створили атмосферу родинного тепла. По-материнському привітала випускників заступник декана факультету В. С. Гриценко, побажала їм подальших успіхів, передала вітання їхнім батькам, подякувала викладачам за плідну роботу. Найкращих випускників за відмінні успіхи у навчанні, спорті та культурно-масовій роботі було нагороджено грамотами.

Енергійні, красиві й трохи схвильовані випускники виконували пісні українською, російською та рідними мовами. Інтернаціональний колорит концерту був прикрашений ритмікою східного танцю, різнобарв′ям національної музики, ліричністю співу та поезії. Захопив глядачів запальний хіп-хоп «Stand Up» у виконанні збірної танцювальної групи представників Гани, Ірану та Китаю. Цей чудовий номер підготував учасник групи, студент філософського факультету Антон Денисов, викладач школи шоу-балету «Тодес».

Розчулено дивились на сцену викладачі та співробітники факультету − їхня праця принесла прекрасні плоди!

Факультет навчання іноземних громадян