У ВІКНУ розпочала роботу ДЕК

29.05.2014
У Військовому інституті КНУ імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 29.05.14 розпочала роботу Державна екзаменаційна комісія (ДЕК) під головуванням начальника Центрального управління топографічного та навігації Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України полковника Олександра Кравчука.

Відбулося перше організаційне засідання комісії та стройовий огляд особового складу. Голова комісії полковник Олександр Кравчук, привітав присутніх з початком роботи ДЕК, представив свого заступника – начальника Військового інституту генерал-майора Віктора Балабіна та секретаря комісії – начальника навчального відділу полковника Олександра Корчака, довів до присутніх мету державної атестації курсантів та визначив основні завдання головам підкомісій на період їх роботи.

– Комплексні державні екзамени та захисти дипломних робіт випускників, – зазначив полковник Олександр Кравчук, – стануть головним підсумком діяльності всього колективу ВІКНУ.

У своїй доповіді начальник Військового інституту генерал-майор Віктор Балабін представив керівний склад ВІКНУ, голів 9-ти підкомісій, довів порядок організації та проведення ДЕК.

Історичну довідку про Військовий інститут, доповідь про готовність до ДЕК, напрями діяльності, організаційну структуру, науковий потенціал та матеріально-технічну базу зробив заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи полковник В’ячеслав Кирик.
Полковник Олександр Корчак доповів про склад підкомісій, а начальники факультетів про готовність своїх підрозділів до ДЕК.

Державна атестація випускників розпочинається 02.06.14 та завершується 19.06.14. У цей же день буде проведено підсумкове засідання ДЕК.

Урочистий випуск офіцерів у цьому році відбудеться 21.06.14.

Військовий інститут