У Мистецькому салоні відбулося закриття сезону

29.05.2014
Мистецький салон з унікальними акустичними характеристиками, чи не найкращими серед музичних залів Києва, за ініціативи ректора Леоніда Васильовича Губерського було перетворено зі спортивної зали, недоречно облаштованої тут колись, і вже як салон урочисто відкрито у листопаді минулого року до Дня університету. Чудесне перетворення вразило всіх. З тих пір у вишуканій залі салону відбулося близько сорока культурно-мистецьких заходів, у яких взяли активну участь студенти більшості факультетів нашого університету, вихованці дружнього нам Київського інституту музики імені Р. Глієра, Національної музичної Академії, Національної опери, філармонії, видатні вітчизняні виконавці, творчі колективи Молодіжного центру, а також вихованці інших мистецьких ВНЗ та творчих шкіл Києва. «Середи» у Мистецькому салоні ставали справжніми творчим подіями для учасників і святом для шанувальників. Серед останніх вже склалася група завсідників, яку очолює особисто ректор. Заключний концерт сезону 2013/14 навчального року був складений із кращих номерів, що прозвучали у стінах салону. Виконавців вітали вже як улюбленців публіки і нагороджували бурхливими оплесками. Підсумовуючи перший сезон, як він назвав, цього «шаленого, у гарному розумінні слова, проекту», проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров подякував за нього автору – ректору Леоніду Губерському, у чому був щиро підтриманий присутніми, а також усім, хто підтримав ідею своїми талантами, а за втілення її в життя — колективу Молодіжного центру культурно-естетичного виховання, очолюваному Надією Максименко. Відтак нового сезону всі очікуватимуть вже з нетерпінням!