Вітання Президенту України П. О. Порошенку

Президенту України
Порошенку П.О.

Вельмишановний Петре Олексійовичу!

Від імені колективу Київського національного університету імені Тараса Шевченка та від мене особисто прийміть найщиріші вітання у зв’язку з переконливою перемогою на виборах Президента України.

Висока активність під час голосування є свідченням великої довіри до Вас українського народу.

Ми переконані, що з Вашим іменем як Президента України, будуть пов’язані успішні реформи в країні, що зміцнить наш міжнародний авторитет, утвердить в державі верховенство права і кожен громадянин України стане заможним і щасливим у відкритому та вільному європейському світі.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, шановний Петре Олексійовичу, пишається Вами, як нашим кращим випускником, і вірить, що розвиток освіти та науки буде одним з пріоритетів Вашої діяльності на високому посту Глави держави.

Добра, успіхів і Божої Благодаті.

З глибокою повагою,
Ректор Л.В.Губерський