Юристи мають талант

22.05.2014
Справжню насолоду і естетичне задоволення подарували студенти юридичного факультету усім, хто завітав до Мистецького салону університету 21 травня. А прийшли підтримати свої факультетські таланти декан Іван Сергійович Гриценко, його заступники, викладацький корпус факультету, студентська група підтримки і всі, хто вже став завсідником музичних університетських вечорів. Оплесками вітали ініціатора творчого проекту «Мистецький салон» ректора університету Леоніда Васильовича Губерського. Принагідно його тепло привітали з присвоєнням звання «Почесний доктор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого». Під авторську композицію студента 2 курсу Олександра Бондарєва, виконану струнним квартетом факультету, присутніх ненав'язливо ввели у контекст концерту, де немов у вінку органічно переплелися лірична поезія і вокал з камерною музикою. Вокальна студія факультету показала блискуче виконання української та світової пісенної класики, неодноразове «браво!» супроводжувало виступи Марини Пархоменко - студентки 2 кусу магістратури. Підкорили глядачів виступи першокурсників Артура Старченка та Ростислава Слободянюка, другокурсниць Соломії Патрик та Анни Бойко, третьокурсниці Діани Даюб. Високопрофесіональними були і акомпаніатори Діана Ларіонова, Олена Скорич, Ірина Куцевол. У канву концерту гармонійно вплелися романтичні поезії факультетських поетів. Вся програма дихала весняними настроями, любов»ю, радістю і легеньким молодечим сумом. Іноді здавалося, що виконавці зовсім не студенти, які опановують юридичну науку, а люди, що вже мають мистецький фах і володіють бездоганно голосом і інструментами. Концерт пройшов, як кажуть, на одному диханні і Леонід Васильович Губерський висловив загальне враження: вдячність за подаровану насолоду і захват від розмаїття талантів на юридичному факультеті. А ще подякував керівництву факультету і особисто заступнику декана з виховної роботи Наталії Олександрівні Киреєвій, яка впродовж багатьох років виявляє, плекає і надихає молодь на творчість.