У КНУ обговорили проблеми розвитку соціологічної теорії

22.05.2014
22 квітня 2014 року в актовій залі Інституту післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка відбулася ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Проблеми розвитку соціологічної теорії: наукова спадщина академіка Т. І. Заславської та її роль в соціологічному розумінні суспільства».
Декан факультету соціології Андрій Горбачик передав вітання і побажав плідної результативної роботи учасникам від ректора КНУ Леоніда Губерського. Він озвучив тематичні секції, в яких сфокусується робота конференції:

- теоретико-методологічні засади дослідження суспільства: концептуальна спадщина Т. І. Заславської;

- теорія соціальної структури та дослідження структурних змін в сучасному українському суспільстві;

- соціологічні виміри суспільства: теоретична перспектива.

В рамках конференції відбувся круглий стіл «феномен майдану як індикатор та чинник суспільних змін в Україні».