Наші геологи відвідали університет Уельсу

20.05.2014
16 – 20 квітня представники геологічного факультету нашого університету відвідали з робочим візитом найстаріший університет Уельсу в м. Абериствіт. Запланований візит проходив в рамках гранту, отриманого для виконання першого етапу проекту вдосконалення чисельного моделювання процесу гідророзриву нафтогазоносного пласта. Як відомо, технології гідророзриву широко застосовуються під час освоєння родовищ сланцевого газу і газу центральнобасейнового типу.

На фото – завідувач кафедри геології нафти і газу професор О. Карпенко, професор кафедри математики університету Абериствіт Г. Мішуріс, здобувач кафедри геології родовищ корисних копалин І. Карпенко.

Під час обговорення питань моделювання процесу гідророзриву пласта на кафедрі математики університету Абериствіт.