День відкритих дверей на факультеті кібернетики

19.05.2014
17.05.2014 року на факультеті кібернетики відбувся день відкритих дверей. Було проведено очний тур олімпіади факультету кібернетики для школярів. Також на факультеті нагородили призерів другої олімпіади з математики Київського національного університету імені Тараса Шевченка серед учнів 4-6 класів.

Відбулася презентація факультету кібернетики для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Про історію факультету, напрями підготовки, спеціальності, дисципліни, що опановують студенти, умови навчання та студентське життя розповіли заступник декана з навчально-методичної роботи О. Ф. Кашпур, доцент кафедри теорії та технології програмування Л. Л. Омельчук, аспірант 3-го року навчання Д. Терлецький, студентка 3 курсу факультету кібернетики Т. Кисленко.

Факультет кібернетики