Рушай у віртуальну магістраль...

15.05.2014
Польська фундація комунікації (Варшава, Польща) та Агенція Європейських Інновацій (Львів, Україна) запрошують студентів та випускників українських ВНЗ взяти участь у конкурсі "Рушай в нескінченні можливості у твоєму майбутнього бізнесі по віртуальній автомагістралі!", що співфінансується та виконується в рамках програми "Допомога Польщі для розвитку 2014".

Конкурс спрямований на сприяння розвитку підприємництва та інновацій, розвиток малого та середнього бізнесу в Україні.
Цілі конкурсу:
• підвищення знань та навичок про нові технології серед українських студентів – потенційних підприємців
• просування нових можливостей фінансування для майбутніх українських підприємців
• розвиток людського капіталу та бізнес-навичок в Україні
Конкурс охоплює такі теми:
• інновації в цифровій економіці
• нові технології у сфері ІКТ
• електронний бізнес, електронна комерція, електронні послуги

Цільова група: студенти денної форми навчання та випускники українських ВНЗ.
Основними партнерами конкурсу та проекту в Україні є Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Донецький національний університет, Одеський національний політехнічний університет, Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи НБУ, Львівський центр науки, інновацій та інформатизації.

Критерії відбору учасників конкурсу:
• Статус студента денної форми навчання ВНЗ, або випускника 2013/2014 року
• Наявність інноваційної бізнес-ідеї в області цифрової економіки, нових технологій у сфері ІКТ, електронного бізнесу , електронної комерції , електронних послуг
• Знання англійської мови (принаймні середнього рівня)
• Лідерські та комунікативні навички.

Учасники конкурсу візьмуть участь у двох раундах тренінгів в Києві та Львові, під час яких вони отримають знання та навички з нових технологій в сфері ІКТ, електронного бізнесу та інновацій в сфері цифрової економіки, під керівництвом провідних польських та українських експертів. Учасники конкурсу також візьмуть участь в відеоконференціях з польськими експертами, з питань створення та удосконалення свого бізнес-плану. Вісім найкращих учасників представлять свої бізнес-плани на заключній конференції в Києві і матимуть можливість поділитися своїми бізнес-ідеями з потенційними інвесторами. Організатори нададуть фінансові нагороди 3 переможцям конкурсу в еквіваленті 1 000 доларів. Всі учасники конкурсу отримають сертифікати участі в конкурсі.

Зацікавлені студенти повинні надіслати свою анкету-заявку для участі в конкурсі не пізніше 25 травня 2014 року.

Україномовний варіант опису конкурсу розміщено за посиланням

Відділ міжнародного співробітництва