Перший секретар Посольства Бразилії відвідав КНУ

14.05.2014
14 травня 2014 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка відвідав Перший секретар Посольства Бразилії в Україні Луіс Фернандо Машадо. Відбулася робоча зустріч з проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Петром Бехом.
Під час зустрічі мова йшла про співпрацю між КНУ та університетами Бразилії, зокрема, про вивчення на базі нашого університету португальської мови. Учасники зустрічі обговорили можливість проведення у стінах університету семінару присвяченого творчості бразильської письменниці Кларіси Ліспектор.
Одна з найвідоміших письменниць Бразилії Кларіса Ліспектор народилася у 1920 році в Україні, але українською її твори поки що не перекладалися, а семінар дасть можливість зібрати дослідників літератури з метою заохочення перекладу творів письменниці українською.