Турнір з шахів “Дружба народів”

12.05.2014
Напередодні травневих свят завершився турнір з шахів “Дружба народів”, організований факультетом навчання іноземних громадян. Блискучу перемогу здобув студент з Республіки Туркменістан Ачілов Алішер. Майстерність шахової гри виявили також представники з Азербайджану, Еквадору, Індії, Іраку, Туркменістану. Упродовж двох тижнів іноземних студентів за шаховою дошкою можна було побачити всюди: в добре обладнаних приміщеннях спортивного комплексу “Гарт”, у рекреаціях гуртожитку № 13 та на майданчику біля нього. Гаряча підтримка великої кількості глядачів створювала надзвичайно дружню та доброзичливу атмосферу. Все більше і більше студентів удосконалюють свою гру та готуються до наступного турніру.

Факультет навчання іноземних громадян