Форум відданих книзі

25.04.2014
23 і 24 квітня культурну атмосферу в університеті значною мірою визначав і Форум національної книги, календарно пов’язаний із Всесвітнім днем книг та авторського права. Організатор форуму – кафедра видавничої справи та редагування Інституту журналістики КНУ.

Конкурс-рейтинг «Книга покоління», науково-практична конференція «Соціум.Медії.Книжність», парад-конкурс студентських видавничих проектів, майстер клас видавничих інновацій, круглий стіл «Фахівець майбутнього», книжкова виставка «Такі – тепер!», презетації книг і авторів – основні заходи, в яких узяли участь студенти, викладачі, керівники видавництв з різних міст України.

У цьому році Форум стартував, підтвердивши продуктивність задуму і підказавши багато ідей на майбутнє. Він має всі підстави стати одним із брендових проектів – так вважають його організатори й учасники.

Фото Олексія Фурмана