Зустріч із Левком Лук'яненком

14.04.2014
14 квітня 2014 року студенти Шевченкового університету стоячи й овацією зустрічали знаменитого дисидента й політика, Героя України Левка Лук’яненка. Він зазначив, що прагнув обговорити з молодим поколінням ту складну ситуацію, що нині склалася на Півдні й Сході нашої держави. Нас турбує ця напіввійна, яку Росія зараз розв’язала проти України, — наголосив Левко Лук’яненко. Будучи одним із творців сучасної української державності, він розповів про тернистий шлях становлення української національної свідомості й державотворення під гнітом Російської імперії. Сьогодні, переконаний він, в Україні виросло нове, вільне покоління, яке вже заявило про себе у боротьбі проти злочинної влади під час Євромайдану. І воно здатне вибороти для України нове майбутнє.

Студенти ставили Левкові Лук’яненку запитання про поточну політичну ситуацію в Україні, на які він із задоволенням відповідав. Наприкінці зустрічі всі бажаючі могли отримати пам’ятний підпис у книзі.