«Мова. Суспільство. Журналістика»

04.04.2014

11 квітня 2014 року в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться ХХ (ювілейна) міжнародна науково-практична конференція з питань мовної політики в Україні, проблем функціонування і розвитку української мови «Мова. Суспільство. Журналістика».

Цього року конференція присвячується 180-річчю заснування Київського університету Святого Володимира (нині – Київський національний університет імені Тараса Шевченка). Основні теми обговорення на конференції охоплюють такі актуальні для суспільства напрями:

- українська мова і суспільство в період революційних змін;
- шляхи гармонізації міжмовних стосунків;
- жанрово-стильові різновиди текстів мас-медіа;
- питання мовної культури в системі соціальних комунікацій.

Урочисте відкриття конференції відбудеться о 10.00 в залі засідань Вченої ради (ІІІ поверх інституту).

У рамках конференції відбудеться V всеукраїнський науково-практичний семінар за участю працівників ЗМІ “Культура мови – культура нації” у форматі круглого столу “Вплив творчості Тараса Шевченка на сучасний український медіадискурс”.

Співорганізатори заходу: Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, Держтелерадіо України, Всеукраїнський благодійний фонд «Журналістська ініціатива». Круглий стіл розпочне свою роботу 11 квітня 2014 р. о 14.00 в залі засідань Вченої ради інституту.

Адреса: вул. Мельникова, 36/1,
м. Київ, 04119, Україна