Звернення до світової академічної спільноти

31.03.2014
Звернення до світової академічної спільноти
Ми звертаємося до вас, представників світової академічної спільноти, враховуючи ту роль, яку ви відіграєте в житті ваших держав, а також той вплив, який ви здійснюєте на суспільну думку, політику партій, урядів та парламентів ваших держав.

Ви є тією силою, яка може вагомо підсилити міжнародну підтримку України з метою зупинити зовнішню агресію проти неї зі сторони Російської Федерації. Ваша активна позиція щодо підтримки України, чи то на конференціях, симпозіумах, конгресах, чи то у експертних оцінках до своїх урядів та політиків, чи у виступах засобах масової інформації, є дуже важливою для нас в цей надзвичайно важкий час випробувань.

Ми просимо підтримати демократичний вибір та європейську орієнтацію України, її територіальну цілісність та незалежність як суверенної держави.

Колектив Інституту міжнародних відносин
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Обращение к мировой академической общественности

Мы обращаемся к вам, представители мировой академической общественности, учитывая значение которое вы играете в жизни ваших стран, то влияние которое вы оказываете на общественную мысль, на политику партий, правительств и парламентов ваших государств.

Вы являетесь той силой, которая может существенно усилить международную поддержку Украины с целью остановить внешнюю агрессию против нее со стороны России. Ваша активная позиция в поддержу Украины, будь то на конференциях, симпозиумах, конгрессах, будь то в экспертных оценках для своих правительств и политиков или выступлениях в средствах массовой информации очень важна для нас в это невероятно трудное время серьезных испытаний.

Мы просим поддержать демократический выбор и европейскую ориентацию Украины, ее территориальную целостность и независимость как суверенного государства.

Коллектив Института международных отношений
Киевского национального университета имени Тараса Шевченко

Address to the International Academia

We are appealing to you, representatives of the international community of scholars and academia, considering the important role you play in your communities and influence you have on shaping social thinking, policies of the parties, governments and parliaments of your respective countries.

You have the power to considerably enhance international support for Ukraine and stop external aggression of Russia against Ukraine. Your solidarity with Ukrainian people expressed at the conferences, round-tables and congresses, or in expert opinions rendered to your governments and advice given to politicians, or comments and interviews in mass media is of crucial importance for us in this highly critical time.

We are calling for you to support Ukraine`s democratic choice and European path, its territorial integrity, sovereignty and independence.

Faculty and Staff of the Institute of International Relations,
National Taras Shevchenko University of Kyiv