Розпочалася студентська «Шевченківська Весна»

25.03.2014
25 березня у Червоному корпусі КНУ відбулося урочисте відкриття ХІІ конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська Весна-2014». Плідної праці та впевнених перших кроків у науці побажали учасникам перший проректор КНУ О. К. Закусило, проректор із наукової роботи С. А. Вижва, заступник голови профкому по роботі зі студентами В. В. Шамрай, голова студентського парламенту І. Степанець, а також голова Наукового товариства студентів і аспірантів В. Мацюк. Зокрема Сергій Андрійович Вижва у своєму виступі окреслив роботу наукових структур у КНУ та порадив студентам активніше долучатися до діяльності НТСА, Ради молодих вчених і професійних наукових товариств, брати участь у студентських секціях конференцій і семінарів. «Шевченківська Весна-2014» проходить на більшості факультетів і підрозділів КНУ. Після відкритої лекції, присвяченої 200-річному ювілею Тараса Шевченка, розпочинають роботу секції конференції. У XII «Шевченківській Весні» беруть участь близько 1000 молодих науковців, 9 із яких завітали до КНУ з-за кордону. Ми бажаємо учасникам результативного обміну думками та досвідом, а також успішного старту їхньої наукової кар’єри!