Студенти юридичного відзначилися на змаганнях у Чикаго

17.03.2014
Зовсім нещодавно в м. Чикаго (США, штат Іллінойс) завершилися 13 Міжнародні змагання з медіації - "13th Annual INADR International Law School Mediation Tournament". Змагання були організовані завдяки зусиллям Міжнародної академії з вирішення спорів на базі Школи права Чиказького університету Лойола. За розкладом змагань учасники мали змогу прослухати курс тренінгів від наддосвідчених медіаторів з США, Шотландії, Греції, Англії. Далі учасники брали участь у трьох відбіркових раундах, а успішні команди — в півфінальних та фінальних раундах. Команди були задіяні у вирішенні спорів щодо розподілу лотерейного виграшу, розподілу батьківских прав, питань делімітації кордонів країн тощо. Участь у змаганнях взяли 52 команди з 11 країн: США, Північна Ірландія, Індія, Шрі Ланка, Ірландія, Австралія, Канада, Україна, Німеччина, Литва, Російська Федерація.

Для участі у змаганнях була відряджена й команда юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. До складу команди нашого факультету увійшли: Квітослава Кротюк та Денис Наконечний (3 курс), а також Анастасія Воронова та Віталій Майнарович (4 курс). Дуже приємно завважити, що команда юридичного факультету увійшла до списку 16 кращих команд змагань та вийшла до півфінальних раундів у категорії "Адвокат/Клієнт". Поряд із назвою рідного університету звучали назви таких університетів, як Школа права Джорджтаунського університету, Школа права Корнел, Школа права Чиказького університету Лойола, Університет Кент та інші. З-поміж іншого, наші студенти отримали безліч позитивних відгуків від суддів, учасників та організаторів. Ми вітаємо їх із успішним та гідним виступом!

Віталій Майнарович, юридичний факультет