«День кар’єри 2014» на економічному факультеті

12.03.2014
12 березня 2014 року на економічному факультеті відбувся «День кар’єри 2014». Студенти мали змогу особисто поспілкуватись із роботодавцями, отримати інформацію щодо сучасних тенденцій на ринку праці, діяльності присутніх компаній, їхніх відкритих вакансій, програм працевлаштування, стажування, проходження практики тощо.

Цього року у Ярмарці вакансій взяли участь такі провідні міжнародні та вітчизняні компанії як Ernst&Young, СанІнбев, KPMG, Philip Morris, Loreal, PWC, JTI, Deloitte, СК «PZU», SAP, Агелес, СК «Княжа», Альфа банк та інші.

Особливу зацікавленість студентів викликала презентована компанією СанІнбев програма стажування для 4-6 курсів.

Надзвичайно приємно, що деякі компанії представляли випускники економічного факультету. Так, компанію Ernst&Young представляла Зюзь Катерина (2 курс магістратури спеціальності «Міжнародна економіка»), компанію Loreal — Рибець Олександр (2 курс магістратури спеціальності «Облік та аудит»), компанію Deloitte — випускник 2008 року спеціальності «Фінанси» Серпутько Ярослав.

Економічний факультет