Книга «Мій Шевченко» – за дванадцять годин

07.03.2014
6 березня 2014 року в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка студенти, які опановують видавничу справу та редагування написали і підготували до друку книгу «Мій Шевченко». Працювати над виданнями вони розпочали о дев’ятій годині ранку, а друкарня-партнер «Sila», директором якої є Олександр Лановенко, до двадцять першої години випуститла книгу у світ. Ініціатива, що зародилася в середовищі студентів і викладачів, приурочена до 200-річчя Кобзаря. Проект, що був реалізований, – унікальний в історії видавничої справи не лише України, а й країн колишнього СРСР, Східної та Центральної Європи.

Шевченко – вічний, для кожного часу – особливий, для кожної людини – свій. Тепер він – надактуальний, а його твори приходять до нас із новими смислами. І це видання – символічний полілог нинішньої молоді про багатовимірний світ Тараса Шевченка.

Інститут журналістики, прес-центр КНУ