Наші здобутки у спорті

06.03.2014
Відбулися спортивні змагання з футзалу у рамках Спартакіади серед професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації, що розташовані на території Голосіївського району міста Києва.
Перемогу у змаганнях здобула команда КНУ імені Тараса Шевченка, до складу якої увійшли викладачі кафедри фізичного виховання та спорту, філософського ф-ту, ф-ту психології, ф-ту кібернетики.
Почесне ІІ місце посіла команда Національного університету біоресурсів і природокористування України, ІІІ місце - команда Національного університету харчових технологій.
Кращим гравцем змагань став Сахаров К., кращим воротарем – Давиденко М. (кафедра фізичного виховання та спорту), кращим захисником – Костенко М. (Національний університет біоресурсів і природокористування України).
Переможці були відзначені кубками, медалями, грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.
Вітаємо нашу команду та бажаємо нових перемог!

Кафедра фізичного виховання та спорту