Заява ректорату, профкому та студпарламенту Київського національного університету імені Тараса Шевченка

21.02.2014
Вчена Рада Київського національного університету імені Тараса Шевченка у своїй заяві ще 2 грудня 2013 року засудила насильство і закликала до мирного вирішення всіх суперечливих питань. На цій позиції ми стоїмо і нині. Адже людське життя є найвищою цінністю і не може бути розмінною монетою в політичних процесах. Ми висловлюємо глибоке співчуття рідним і близьким загиблих у протистояннях.

У ці непрості дні ми щиро вдячні нашим студентам і співробітникам за виваженість і розуміння складності ситуації. Ми спільними зусиллями робимо безпечною життєдіяльність Університету, показуючи приклад свідомої самоорганізації та піклування про інтереси всієї університетської громади.

Закликаємо всіх до пильності та обережності, до відновлення миру і спокою в нашій країні!

Ректорат, профком, студентський парламент Університету