Відбулися змагання з плавання

23.01.2014
20 січня 2014 р. у спорткомплексі КНУ відбулися змагання з плавання серед професорсько-викладацького складу ВНЗ ІІІ-ІV р. а. Голосіївського району м. Києва та Спартакіади «Бадьорість та здоров’я» КНУ імені Тараса Шевченка. Мабуть, вода рідного басейну у цей день надавала нашим викладачам сили та наснаги, тому у загально-командному заліку КНУ імені Тараса Шевченка посів І місце. ІІ місце посів Національний університет біоресурсів і природокористування України, ІІІ місце – Національна академія Служби безпеки України.

Між факультетами університету місця розподілилися таким чином: І місце – кафедра фізичного виховання та спорту (Глушенко І., Козятек А., Ужвенко К., Ковальчук В., Здоренко С.), ІІ місце – ВІКНУ (Брагін Е., Дорохов М.), ІІІ місце – ННЦ «Інститут біології» (Олексеєнко В., Поліщук В., Гандзюра В.), IV місце – ф-т психології (Жиленко М., Дубровинський Г.), V місце – механіко-математичний ф-т (Верьовкіна А., Хмелюк Н.), VI місце – фізичний ф-т (Кудін В., Кривдик В.), VIІ місце – ф-т соціології (Жуков В., Ракша Д.), VIІІ місце – ф-т кібернетики (Коробова М.), IХ місце – географічний ф-т (Цвелих Є.), Х місце – хімічний ф-т (Левчик В.).

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Насонов В.Д.

Переможці були відзначені кубками, медалями, грамотами.

Кафедра фізичного виховання та спорту