Новини

Відбулися змагання з настільного тенісу

13.01.2014
9 січня в приміщенні спортивного комплексу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися змагання з настільного тенісу в рамках Спартакіади «Бадьорість та здоров’я» серед професорсько-викладацького складу. Змагання пройшли в дружній атмосфері, але не без духу суперництва. У чоловічій першості бронзовим призером став Оліх Олег (фізичний факультет), друге місце посів Васильєв Ігор (механіко-математичний факультет), а перемогу святкував Журавльов Віктор (механіко-математичний факультет).

Серед жінок призерками стали представниці кафедри фізичного виховання та спорту: Онищенко Олена (ІІІ місце), Мороз Олена (ІІ місце), Тисленко Наталія (І місце). Переможці та призери були нагороджені медалями, дипломами, отримали цінні призи.

Бажаємо всім учасникам змагань натхнення у роботі, нових досягнень і щоб спорт став майданчиком для гарного настрою та здоров'я. Дякуємо всім за участь і запрошуємо бажаючих приєднатися до нас у наступних змаганнях!

У рамках Спартакіади «Бадьорість та здоров’я» серед професорсько-викладацького складу відбудуться змагання:

13-14 січня о 14:00 – матчі з баскетболу (спортзал геологічного факультету , вул. Васильківська, 90);

14 січня о 12:00 – змагання з шахів (спорткомплекс КНУ імені Тараса Шевченка, пр. Глушкова, 2-Б);

15 січня – турнір з футзалу (спорткомплекс КНУ імені Тараса Шевченка, пр. Глушкова, 2-Б).