Конференція трудового колективу схвалила Звіт ректора

26.12.2013
25 грудня в Актовій залі Головного корпусу відбулася конференція трудового колективу КНУ, на якій було заслухано Звіт ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леоніда Васильовича Губерського.

делегати конференції та всі бажаючі. У Звіті було всеохоплююче і детально проаналізовано навчально-методичну, науково-дослідницьку роботу, міжнародну діяльність у 2012-13 році, кадрове забезпечення навчального процесу та виховну діяльність. А також приділено велику увагу фінансовому, матеріально-технічному та адміністративно-господарському забезпеченню діяльності університету. Перед делегатами конференції, а їх було 216, ректор прокоментував головні складові кожного розділу документу з ретроспективою їхнього розвитку у майбутньому. У жвавому і зацікавленому обговоренні взяли участь делегати конференції: Олійник Я. Б., Запорожець О. А., Денисенко М. В., Данилюк І. В., Степанець І. О., Куценко C. А., Вижва С. А., Цвих В. Ф., Кузьмич А. Г. Деякі виступи викликали гарячу дискусію, а в ній, як відомо, народжується істина. Тож детальніше обговорення і вирішення деяких проблем зголосилися перенести на фахові і галузеві зібрання, щоб підійти до них з конструктивних позицій. Всі присутні одержали вичерпні відповіді на порушені питання. Звіт ректора був одностайно схвалений конференцією трудового колективу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.