Новорічні ранки у КНУ

26.12.2013
Щороку наприкінці грудня Дзеркальна зала Головного навчального корпусу КНУ перетворюється на своєрідну рукавичку, куди збігаються маленькі казкові герої: зайчики і лисички, вовчики і їжачки, Буратіни і Мальвіни, принци і принцеси, феї й ельфи, щоб відсвяткувати разом Новий Рік. А у ролі головних чарівників, які організовують свято, виступають Молодіжний центр культурно-естетичного виховання університету, ректорат і профспілковий комітет. Саме вони організовують новорічні ранки та дарують дітям викладачів, співробітників, аспірантів, докторантів, студентів КНУ маленьку новорічну казку.

Цього року Дід Мороз із Снігуронькою збирали малечу біля ялинки з 24 - 25 грудня. Танці, конкурси, веселі пригоди разом з чарівним слоником капітаном Джеком, акулою-піраткою й козами не залишили без посмішки жодне дитя. Смачненькі пакуночки-подаруночки зробили свято не тільки радісним, а й солодким.