Поспішайте взяти участь у проекті Еразмус Мундус HUMERIA!

26.12.2013

До уваги студентів, аспірантів та викладачів Київського національного університету імені Тараса Шевченка!
) оголошує про прийом заявок на отримання стипендій на навчання та дослідження в європейських університетах-партнерах.

Академічна мобільність проходитиме у 8 європейських університетах - партнерах консорціуму:
1. Талліннський університет, Естонія - координатор проекту,
2. Університет Тушія, м. Вітербо, Італія,
3. Гронінгенський університет, м. Гронінген, Нідерланди,
4. Університет Бабеша-Бояї, м. Клуж-Напока, Румунія,
5. Університет мистецтв імені Джордже Енеску, м. Ясси, Румунія,
6. Академія виконавчих мистецтв, м. Братислава, Словацька Республіка,
7. Університет Масарика м. Брно, Чехія,
8. Лундський університет, м. Лунд, Швеція.

Конкурс на стипендії Еразмус Мундус HUMERIA на 2014/2015 навчальний рік відкрито з 19 грудня 2013 року по 24 лютого 2014 року.

Головними напрямами HUMERIA є гуманітарні науки, освіта, міжнародні відносини й мистецтво.

Еразмус Мундус HUMERIA (HUManities, Education, Research, International relations, Art) – партнерство 20 університетів країн Європейського Союзу, Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України, що сприяє науковій та академічний мобільності між країнами Європейського Союзу та «Східного партнерства». Київський національний університет імені Тараса Шевченка є партнером цього консорціуму.

Контактні особи: Світлана Білоус, Василь Назарков
Відділ міжнародного співробітництва, Головний корпус КНУ, кім. 267