Фінал конкурсу «Голос КНУ»

20.12.2013
19 грудня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся фінал університетського конкурсу «Голос КНУ». За перемогу змагалися представники 10 факультетів нашого університету.

Серед гостей і членів журі фестивалю були Володимир Анатолійович Бугров, В’ячеслав Вікторович Шамрай, а також партнери проекту і представники студпарламенту. Організатором конкурсу виступив департамент культури та мистецтв студпарламенту нашого університету.

Кожен із учасників на найвищому рівні виявив високу виконавську майстерність і артистизм. Студенти виконали авторські пісні, хеві-метал, джаз і навіть класичні твори з опер.

Приз за найкращий реаліті-перформанс отримав студент фізичного факультету Денис Петришин, а приз глядацьких симпатій — студентка КІМО Нарміна Мамишова.

Бронзовий голос КНУ — Анатолій Гулий, філософський факультет.

Срібний голос КНУ — Марина Пархоменко, юридичний факультет.

Золотий голос КНУ — Маргарита Міневрина, Інститут філології.