САФОНОВА Є.В. У БОЯХ ЗА БАТЬКІВЩИНУ: Вихованці Київського університету у Великій Вітчизняній війні

01.06.2005
Видання друге, уточнене К., 2005 - 80 с.

На основі архівних джерел, фактичних даних автор розкриває сторінки історії Київського університету в роки Великої Вітчизняної війни, показує активну участь його вихованців у боях за Батьківщину на всіх фронтах. Значна увага приділяється висвітленню долі студентів, викладачів, працівників університету в післявоєнний період, їх звитяжної праці в ім'я процвітання нашої держави. Подано списки тих, кого життя поєднало із столичним університетом.

Перше видання вийшло 1995 року. Враховуючи його цінність як історичного джерела, в другому виданні збережено структуру, матеріал (за даними 1995 року), з окремими уточненнями.

Видається за ініціативою Ради ветеранів війни і праці та Ра-ди старійшин Київського університету, при безпосередній підтримці його керівництва, особисто ректора університету академіка В. В. Скопенка.