Інформаційний день Еразмус Мундус ЕМР-АІМ та ELECTRA в університеті

19.12.2013
18 грудня в головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся інформаційний день проектів Еразмус Мундус EMP-AIM та ELECTRA.
Під час презентацій студенти та співробітники нашого університету ознайомились із умовами участі та подачі заявок на отримання стипендій Європейського Союзу Еразмус Мундус для навчання та проведення досліджень в європейських університетах-партнерах.

У заході взяли участь також іноземні студенти з Університету Саленто, Університету Миколаса Ромеріса та Братиславського університету імені Яна Коменського, які перебувають у нашому університеті в рамках програми обмінів Еразмус Мундус. Вони розповіли про свої міста, про навчання в їхніх університетах та інші освітні можливості.
приймає заявки на отримання стипендій на навчання та дослідження для студентів, магістрів, аспірантів, вчених та науково-педагогічних працівників у таких галузях знань:
• право,
• соціальні науки,
• бізнес та менеджмент,
• освіта та педагогіка,
• мови та філологія,
• математика та інформатика,
• природничі науки.

Термін подачі онлайн заявок на участь у проекті EMP-AIM відкрито з 20 листопада 2013 року по 25 лютого 2014 року включно.

Академічна мобільність проходитиме у 8 університетах Європи: (Литва) – Координатор проекту , Австрія Угорщина , Італія , Латвія , Словацька Республіка , Іспанія , Великобританія
пропонує можливість навчання, наукового та професійного стажування в рамках проектів із:
- вивчення навколишнього середовища,
- енергетики,
- раціонального використання природних ресурсів,
- інформаційного менеджменту тощо.
Конкурс відкрито з 7 грудня 2013 до 31 січня 2014.

Університети-партнери ЄС:
• Ольденбурзький університет імені Карла фон Осецького, Німеччина, координатор проекту;
• Університет хімічних технологій та металургії, м. Софія, Болгарія;
• Університет Оулу, Фінляндія;
• Університет м. Лімерік, Ірландія;
• Політехнічний університет Туріну, Італія;
• Ягеллонський університет, Польща;
• Університет Міньо в Бразі, Португалія;
• Політехнічний університет м. Валенсія, Іспанія.

Кожний стипендіат Erasmus Mundus отримує щомісячну стипендію, покриття витрат на навчання/участь (де необхідно), покриття витрат на подорож та страхування (здоров’я, нещасний випадок та подорожування).