«Громадська відповідальність як суспільна цінність»

13.12.2013
13 грудня 2013 року в КНУ імені Тараса Шевченка відбувся круглий стіл «Громадська відповідальність як суспільна цінність». Організатором стала кафедра політології філософського факультету КНУ.

Відкрив засідання круглого столу проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров. Він привітав учасників та зазначив, що тема круглого столу є надзвичайно актуальною й спонукає до осмислення тих процесів, що відбуваються сьогодні.

У роботі круглого столу взяли участь відомі українські та закордонні науковці, громадські діячі. Серед них: Архиєпископ-емерит УГКЦ Любомир Гузар, професор Університету м. Падерборн (Німеччина) Петер Шаленберг, професор Університету Бікока (Італія) Луїджі Бруні, завідувач кафедри політології філософського факультету КНУ професор Володимир Цвих та інші.