НОВИЙ УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ КОРПУС ГОСТИННО ЗУСТРІВ ГОСПОДАРІВ І ГОСТЕЙ

30.05.2005
Наприкінці травня відбулася приємна подія – відкриття нового університетського корпусу на проспекті академіка Глушкова, де навчатимуться студенти географічного факультету та діятиме філія наукової бібліотеки імені М.Максимовича для природничих факультетів. Світлі просторі аудиторії, комп’ютерні класи, наукові лабораторії, читальні зали, конференц-зал тощо – прекрасний подарунок студентству в 170-й рік існування Київського університету.

Урочисто відкрили нову університетську будівлю Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, Міністр освіти та науки України Станіслав Ніколаєнко та ректор Київського університету Віктор Скопенко. Почесні гості оглянули комп’ютерні класи і читальні зали, поспілкувалися з викладачами та працівниками університету.