До уваги журналістів!

31.05.2005
Прес-центр Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує акредитацію на висвітлення перебування в Київському університеті в рамках державного візиту в Україну Президента Республіки Індія Абдула Калама, який відбудеться 3 червня ц.р.

3-го червня 2005 року о 9:30 Президент Індії доктор Абдула Калам зустрічається з викладачами та студентами університету (актова зала червоного корпусу, вул. Володимирська, 60). По завершенню звернення Президента Індії – запитання та відповіді.

Акредитація представників ЗМІ на висвітлення заходу закінчується 2 червня ц.р. о 19.00.

З питань акредитації та додаткової інформації звертатися до Прес-центру Київського національного університету імені Тараса Шевченка за тел.: 239-34-66.