Звуки біґ-бенду: вечір джазу в Мистецькому салоні

05.12.2013
Повний зал прихильніків джазу й фанку зібрав учора, 4 грудня, Мистецький салон КНУ. Виступ біґ-бенду Київського інституту музики імені Глієра під керівництвом диригента Денніса Аду не раз переривався оплесками захоплених глядачів. Зал поринув у атмосферу Америки першої половини ХХ сторіччя. Бенд виконав енергійні і повільні, запальні та мелодійні композиції різних часів і стильових напрямів в історії джазу — Каунта Бейсі, Теда Джонса, Джорджа Ґершвіна, Майлса Девіса, Дюка Еллінгтона, Боба Мінтцера, Ґордона Ґудвіна. Наприкінці концерту ректор КНУ імені Тараса Шевченка Леонід Губерський подякував усім учасникам біґ-бенду, художньому керівникові програми Юхиму Маркову та ректору Інституту музики Олександру Злотнику.

Фото: Марина Герліга, прес-центр КНУ