Міжнародна конференція «Нетрадиційні джерела вуглеводнів» на геологічному

04.12.2013
28-29 листопада у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на геологічному факультеті проходила Міжнародна конференція "Нетрадиційні джерела вуглеводнів в Україні: пошуки, розвідка, перспективи". Головним організатором конференції була кафедра геології нафти і газу. З пленарними доповідями виступили міністр екології та природніх ресурсів України О. А. Проскуряков, виконавчий директор проектів "Шелл" в Дніпровсько-Донецькому басейні України Д. Нойхаус, декан геологічного факультету професор В. А. Михайлов та представник ТОВ "Надра: інтегровані рішення" Б. І. Лелик. Основні напрямки роботи конференції – питання генезису, будови та методик дослідження покладів нафти і природного газу нетрадиційних типів, а також економічні та екологічні аспекти вилучення вуглеводнів. Серед 230 учасників конференції – відомі науковці, провідні фахівці України та закордонних компаній, аспіранти та студенти з різних регіонів країни.

Текст та фото - Карпенко О.М.