Звернення Вченої Ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка до колективу університету

02.12.2013
Ми підтримуємо європейську інтеграцію України, передбачену Законом України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики».

Ми шануємо бажання наших співвітчизників, наших студентів жити в цивілізованому європейському суспільстві.

Ми поважаємо гарантоване Конституцією України право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, на мирні мітинги, демонстрації та зібрання.

Ми заперечуємо вчинки, які призвели до силового протистояння, зокрема те насильство, яке було застосоване до мирних громадян, якими б гаслами воно не прикривалося. Немає жодного виправдання протиправним діям, які завдали шкоди життю і здоров’ю людей.

Ми закликаємо до миру і злагоди, до спільних дій і зусиль на благо нашої держави. Просимо про спокій та розсудливість, бо життя і свобода – це найвищі цінності людського буття.

Ми віримо в наш народ, у наше молоде студентство, які своєю працею будують європейське майбутнє України.