Серед переможців наш радіофізик Костянтин Лапчевський

28.11.2013
21 листопада 2013 року в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" відбулася VI олімпіада з теорії електронних кіл. Вона щорічно проводиться кафедрою фізичної та біомедичної електроніки і присвячується пам’яті професора Віталія Петровича Сігорського, видатного вченого та педагога.

Студент 2 курсу радіофізичного факультету (напрям підготовки «Прикладна фізика») КНУ імені Тараса Шевченка Костянтин Лапчевський виборов ІІІ місце. В олімпіаді брали участь студенти дев’яти факультетів та інститутів КПІ, а також КНУ імені Тараса Шевченка (радіофізичний факультет). Зауважимо, що Костянтин Лапчевський єдиний з призерів Олімпіади не студент КПІ ! Вітаємо Костянтина та бажаємо подальших успіхів.