Вітаємо В. В. Шутенко з 99-річчям!

06.11.2013
В Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка стало доброю традицією гідно вшановувати ветеранів війни та праці. Доцентові факультету журналістики Вірі Василівні Шутенко 30 вересня виповнилося 99 років (народилася 1914 року).

Напередодні Дня визволення Києва заслуженого ветерана відвідали і привітали професори Інституту журналістики К. С. Серажим, А. І. Мамалига, а також студент 6 курсу О. Фурман. Віра Василівна та її донька Олена Дем\'янівна прязно зустріли гостей, подякували за увагу і привітання.

Захоплено згадує В. В. Шутенко, як у далекому казахстанському шпиталі раділи медики й поранені звістці про визволення Києва від німецьких загарбників.

Прозвучало чимало цікавих спогадів про колег і студентів, з якими була пов'язана праця Віри Василівніи. Варто записати і зберегти ці оживлені факти історії факультету журналістики.

Зичимо вельмишановній, дорогій Вірі Василівні Шутенко здоров'я, життєвої наснаги, щасливої родини, невтомного довголіття!

\'\'

Інститут журналістики