Наші геологи в Африці

20.11.2013
У період із 6 по 17 листопада 2013 р. декан геологічного факультету професор В. А. Михайлов і лаборант кафедри гідрогеології та інженерної геології, завідувач лабораторією КГРТ О. М. Корбутяк на запрошення компанії Ground Infotech (Велика Британія) відвідали Республіки Камерун і Гану.

Були проведені оглядові польові работи на території рудного району Бетаре Ойя на сході Республіки Камерун з метою попередньої експертної оцінки перспектив золоторудної мінералізації, вибору об’єктів, методики і обсягів польових досліджень. У столиці Республіки Камерун, місті Яунде відбулися численні зустрічі з керівниками гірничовидобувних, будівельних, трастових компаній, на яких обговорювалися питання можливої участі фахівців КНУ імені Тараса Шевченка в проведенні геологорозвідувальних робіт золота і залізних руд, підготовці до будівництва гідротехнічних споруд (греблі, водосховища) у різних районах Республіки Камерун. Відбулися зустрічі з представниками Міністерства соціального розвитку і Міністерства транспорту Республіки Камерун, де обговорювалися питання співпраці українських і камерунських дослідників у галузі геології та освіти. У столиці Гани, місті Аккра відбулася зустріч із керівництвом гірничорудних компаній, де наші геологи розповіли про КНУ імені Тараса Шевченка, обговорили можливості участі фахівців геологічного факультету в пошуках і розвідці алювіальних родовищ золота в південно-східній частині Гани, а також підготовки фахівців геологічного профілю на базі КНУ імені Тараса Шевченка.

У хащах Центральної Африки

На переправі