Я відмовляюся від паління!

20.11.2013
18 листопада cоціальний відділ студпарламенту факультету психології провів акцію «Я відмовляюся від паління». Організатори акції нагадали всім, що куріння в наш час є не тільки медичною, а й соціальною проблемою та закликали, відмовившись від шкідливої звички, зробити крок до здорового майбутнього.

Усім, хто був помічений з цигаркою, організатори пропонували обміняти її на цукерку. На жаль, не кожен погоджувався на такий «обмін», але чимало з тих, хто в цей день все ж таки отримали цукерку за цигарку, зробили свідомий крок у напрямку відмови від паління. Зібрані таким чином цигарки члени соціального відділу помістили на знак із перекресленими цигарками, зображений на спеціальній стінгазеті. У центрі газети — напис «Я ВІДМОВЛЯЮСЯ ВІД ПАЛІННЯ». Саме цими словами ми закликаємо кожного приєднатися до нашої акції та обрати здоровий спосіб життя!

Оксана Бондар,
студентка 2 курсу факультету психології